top of page

Чому «Рій» більше не набирає майстринь у маскувальний батальйон?Майже рік як ми запустили проект «Замаскуй військового». Ми називаємо цей проект «народним», адже до нього залучено понад 650 волонтерів з усієї України. Майстри та майстрині витрачають по кілька годин на день наплітаючи маскувальне спорядження для піхотинців, снайперів та ССО.


Щодня до нас в директ звертається більше 20 людей із запитом: «Чи можу я плести маскування вдома?». Нам щиро відгукується ваше бажання допомагати та бути корисними, підсилювати військо і йти цей шлях разом із нами в «Рої». Але потужності проекту «Замаскуй військового» не дозволяють взяти більше волонтерів, що наплітатимуть маскування. Адже більше майстринь означає більше матеріалів. Більше матеріалів означає більшу кількість мішків, фарбувальних та сотальних цехів, пакування, швейних коледжів і навіть більшу кількість відправлень щодня разом із Nova Poshta Humanitarian. Наразі для цього в нас немає такого об’єму фінансового та людського ресурсу. Тому, ми НЕ набираємо майстринь у Маскувальний Батальйон «Рій».


Та усім хто хоче допомагати військовим вдома маємо оголошення:


Запрошуємо в команду файнрейзерів для пошуку партнерів та акумулювання коштів. А також шукаємо 2 фарбувальні цехи, що допоможуть нам у себе вдома фарбувати мішковину та готувати матеріали для створення маскувальних елементів.


І памʼятай, в перемозі важливий кожен.

Comments


bottom of page