top of page
BOD_9170_edited_edited_light.jpg
Ya_Ye_logo_RGB_yellow+green.png
підтримка дружин військовослужбовців у стані вагітності та з дітьми 
Мета проєкту

Підвищення якості життя і підтримка дружин військовослужбовців, які знаходяться у стані вагітності та/або з дітьми

Як ми це реалізуємо?

Простір підтримки жінок, де всі свої. У ньому кожна жінка- дружина військовослужбовця, яка живе в очікуванні перемоги, стресі, відчутті самотності, знайде підтримку, інформацію та поради від кваліфікованих фахівців з питань батьківства.  Онлайн-простір спілкування та підтримки, надання допомоги з подолання стресу і травматичного досвіду, надання можливостей для наповнення власних ресурсів, унікальні методики.

Розвиток теплих кіл

Проєкт став місцем, де жінки можуть зібратися
і поділитися своїм досвідом, думками та емоціями. Завдяки цьому на теплі кола почало долучатися більше людей, що дуже радує. Жінки розуміють, що вони не одні, а потрібні та почуті.

Вагітність та народження

Курс підготовки до пологів триває.
Ми говоримо про важливе, практикуємо. Адже день, в якому народжується мама та малюк, змінює все життя. За місяць у нас народилось чотири здорових малюки.
В рамках курсу жінки потраплять в "обійми" індивідуальної підтримки фахівців з грудного вигодовування, спеціалістів зі сну і роблять перші кроки у світі післяпологового життя.

Зустрічі з педіатром

Проєкт Я.Є. запускає зустрічі з педіатром Олександрою Кащенко. Жінки зможуть знайти відповіді на питання стосовно здоров'я малечі, профілактики ГРВІ, дитячого харчування. Ці питання хвилюють кожну маму, а особливо жінок, які залишилися без підтримки та несуть відповідальність за здоров'я своєї дитини на самоті.

Особисті консультації 

За місяць існування проєкту Я.Є. провели багато індивідуальних консультацій з молодими мамами, які мають маленьких дітей. Розмовляли про здорове харчування, вагітність та годування грудьми, а також про те, як доглядати за дитиною.

Вебінари та майстер-класи

Спеціалістами проводяться вебінари та майстер класи на теми, які цікавлять жінок. Підтримка спілкування на відстані, розвиток дітей, підтримка сил і здоров'я самих жінок

Додатково проєкт реалізує

Комунікаційні чати,
де кожна жінка може отримати підтримку та пораду від висококваліфікованих спеціалістів різних напрямків;

Теплі кола
рівний рівному, де жінки спілкуються між собою та з підтримкою психологів, фасилітаторів на ті теми, з якими раніше залишались на самоті, без засудження та оцінювання;

Tri-йога та йога для вагітних жінок, 
щоб полегшити та покращити фізичне самопочуття; дихальні практики для настрою і ресурсу, дихальні практики для вагітних;

Курс підготовки до пологів
теорія та практика, найкращі спеціалісти та міжнародні методики підготовки до пологів та свідомого батьківства. В рамках підготовки до пологів впроваджено програму “В обіймах”, де кожна вагітна і молода мама отримує індивідуальний супровід та підтримку, протягом вагітності та місяць після народження дитини;

Різносторонні тренінги та практикуми
для покращення емоційного, фізичного та загального стану учасниць; практикуми зі спілкування в родинах військовослужбовців, практикуми мудрого батьківства.

IMG_2022.PNG

ChatBot

Ми створили чатбот, який допомогає жінкам стати учасницею проєкту, і найважливіше забезпечує безпеку в просторі підтримки.

Телеграм

Інстаграм

Ya_Ye_logo_RGB_text_round_yellow+white.png
bottom of page