top of page
female-soldier_активно2_2100_2.jpg

Сильніша за зброю

Проєкт призупинено
Новини

«Сильніша за зброю» — це проєкт, що був оголошений Роєм у 2022 році. Ми розпочали його з великою турботою про жінок-військовослужбовиць, яких не злякали бруд, холод та ворог попереду. Жінок, які стали пліч-о-пліч із чоловіками захищати свободу та незалежність кожного з нас. Жінок, які потребують, щоб про них піклувалися. Бо війна, як ніщо інше, сушить їхні руки, обвітрює обличчя, бруднить волосся, а жіночі дні з‘являються незалежно від артобстрілів.

За цей час ми встигли попрацювати з крутими ековиробниками та відправити жінкам-військовослужбовицям гігієнічні пакунки, закриваючи їхні базові потреби. 

Дякуємо за підтримку кожному, хто долучився: виробникам, підприємцям та благодійникам. Усе це ми зробили разом із вами та завдяки вам!

Наразі проєкт призупиняється для того, щоб підготуватися до відкриття на основі нього більш масштабного. Мова йде про проєкт з реабілітації жінок-військовослужбовиць в косметологічних центрах.

Тому принагідно кличемо усіх охочих долучатися працювати у цьому напрямку!

Мета проєкту

"Сильніша за зброю"- це підтримка жінок військовослужбовиць, збереження їх здоров'я, сили та краси. Адже десятки тисяч жінок захищають державу на рівні із чоловіками. В умовах, створених лише для чоловіків.

 

Що пропонуємо ми?

Почнемо зі створення пакунків із засобами гігієни, які ефективно працюють в польових умовах та доглядовою косметикою, котра збереже здоров'я та красу.

female-soldier_активно2.jpg
327021472_1590185228069799_2890495896210358675_n.jpeg
DSC_8994-2.jpg
bottom of page